X

Wybierz swoją walutę

Polish zloty $ US Dollar Euro
X

Wybierz swoją walutę

Polish zloty $ US Dollar Euro
USD

Bezpieczeństwo

Strona głównaBezpieczeństwo

BEZPIECZEŃSTWO

Mając na uwadze nieustanne dążenie do polepszania sposobu funkcjonowania Sklepu Internetowego, przestrzegania norm i wymagań dotyczących bezpieczeństwa transakcji zawieranych w drodze elektronicznej oraz wymagań dotyczących przechowywania danych osobowych, „Page Master” Usługi Internetowe zapisuje i archiwizuje wszystkie dane dotyczące korzystania z panelu Sklepu Internetowego przez jego użytkowników oraz dokumentuje wszystkie najważniejsze transakcje handlowe.

Klient ma zawsze możliwość dokonania zmian dotyczących swoich danych osobowych. Podawanie przez Klienta danych osobowych przy dokonywaniu zamówienia, jest szczególnie chronione przez panel administracyjny Sklepu Internetowego.

Jednocześnie „Page Master” Usługi Internetowe oświadcza, iż dane te są rejestrowane i archiwizowane z należytą starannością, nie są przekazywane żadnym innym podmiotom (z wyłączeniem przedsiębiorstwa świadczącego usługi przewozowe – to jest firmy kurierskiej UPS - jedynie w zakresie umożliwiającym poprawne zaadresowanie przesyłki) oraz są odpowiednio zabezpieczone przed dostępem osób nieuprawnionych.

Więcej informacji o zbieraniu i przechowywaniu danych znajduje się pod poniższymi linkami:

Polityka cookies

Polityka prywatności

Wszystkie płatności w Sklepie PageMaster dokonywane są poprzez bezpieczny, szyfrowany protokół "https" uniemożliwiający ingerencję osób trzecich w ten proces. Klient łączy się bezpośrednio szyfrowanym, bezpiecznym łączem z serwerem płatności - po jej dokonaniu jest przekierowywany na stronę sklepu.


Certyfikat SSL ComodoCertyfikat SSL


Top