X

Wybierz swoją walutę

Polish zloty $ US Dollar Euro
X

Wybierz swoją walutę

Polish zloty $ US Dollar Euro
USD

Moduły Prastashop

Strona głównaUsługi w zakresie oprogramowaniaModuły Prastashop

Moduły Prastashop

Responsywny Wielojęzyczny
Blok nakładania filtrów Nawigacja fasetowa i filtrowanie ps_facetedsearch zerowe atrybuty poprawka Prestashop 1.7

Blok nakładania filtrów Nawigacja fasetowa i filtrowanie ps_facetedsearch zerowe atrybuty poprawka Prestashop 1.7

$13.97
Responsywny Wielojęzyczny
Blok nakładania filtrów nawigacyjnych blocklayered  zerowe atrybuty poprawka Prestashop 1.6

Blok nakładania filtrów nawigacyjnych blocklayered zerowe atrybuty poprawka Prestashop 1.6

$11.43

Zapłać jednorazowo

Prześlij swój własny hosting

Użyj go na całe życie!

Często zadawane pytania

Czy muszę płacić co roku?

Nasze oprogramowanie licencjonowane jest dla domeny i jest dostępne przez okres, na który licencja została wykupiona. Dlatego płacisz jeden raz, gdy kupujesz licencję jednorazową lub co roku, jeżeli zakupujesz licencję roczną.

Czy instalacja jest skomplikowana?

Proces instalacji jest bardzo łatwy. Nie ma w tym ekstremalnych i skomplikowanych operacji. W panelu klienta znajdują się instrukcje. Jeśli chcesz, abyśmy wykonali proces instalacji za ciebie - zrobimy to za dodatkową opłatą.

Czy mogę zainstalować skrypt w kilku domenach?

Nasze oprogramowanie jest licencjonowane dla jednej domeny, musisz ponownie kupić produkt dla każdej domeny, na której chcesz zainstalować oprogramowanie. Zamówiony skrypt jest licencjonowany na domenę określoną w zamówieniu. Po zakończeniu instalacji skryptu nie są wprowadzane żadne zmiany w domenie.

Czy po zakupie mogę zmienić licencję?

Licencje po zrealizowaniu zamówienia nie ulegają zmianie. Skrypt będzie działał tylko w domenie, dla której zakupiona została licencja.

Czy mogę wgrać skrypt na własny serwer?

Oczywiście. Twój hosting musi jednak spełniać „wymagania dotyczące serwera” określone na stronie opisu produktu.

Czy zapewniacie wsparcie techniczne?

Zapewniamy wsparcie techniczne w przypadku wszelkich problemów, błędów lub zakłóceń, które mogą być związane ze standardowym działaniem naszych produktów. Oprócz tego możesz uzyskać od nas płatne wsparcie we wszystkich kwestiach.

Jak długo będę czekał na zakupiony skrypt?

Zamówienia opłacone szybkim przelewem, przez PayPal lub kartą kredytową są automatycznie potwierdzane. Zamówienia opłacone przelewem są zatwierdzane po wpływie kwoty na nasze konto.

Jak odbywa się dostawa?

Po potwierdzeniu zamówienia link do pobrania (wraz z pełną instrukcją instalacji) zostanie automatycznie udostępniony na Twoim koncie klienta.

Czy mogę zapłacić kartą kredytową?

Oczywiście. Możesz zapłacić wszystkie swoje płatności kartą kredytową.

Czy mogę zapłacić przelewem bankowym?

Oczywiście, że możesz. Wystarczy podczas składania zamówienia wybrać opcję płatności "przelew bankowy".

Czy dokonujesz zwrotu pieniędzy?

Niestety. Nasze oprogramowanie jest objęte licencją domenową i jest dostarczane w formie plików i nie podlega zwrotowi. Z tego powodu, przed dokonaniem zakupu prosimy o szczegółowe zapoznanie się z naszymi prezentacjami demonstracyjnymi.

Czy mogę uruchomić oprogramowanie w podfolderze lub subdomenie?

Możesz uruchomić nasze oprogramowanie w podfolderze swojej witryny. Ale nie możesz go używać w subdomenie. Licencję można zdefiniować jako subdomenę lub domenę główną.

Znajdziesz tu instrukcje sklepów internetowych, moduły, szablony, poradniki, w miarę możliwości wskazówki i sposoby na poradzenie sobie z błędami. Zamieściliśmy również moduły dla sklepów internetowych przydatne zwłaszcza dla prowadzących działalność e-commerce (przelewy24, payu, transferuj.pl i inne). Osoby prowadzące sklep internetowy znajdą tu szereg pomocnych dodatków. Ze względu na instalowane przez naszą firmę sklepy, szczególny nacisk kładziemy na dodatki do Prestashop 1.5 i 1.6 i 1.7 Zapraszamy do przejrzenia działu i pobierania potrzebnych produktów. Jeśli potrzebują Państwo pomocy - prosimy korzystać z formularza kontaktowego.


Top